OSIĄGNIĘCIA


Uczniowie naszej szkoły są laureatami zarówno konkursów przedmiotwych, gdzie wykazywali się znakomitą wiedzą, jak i licznych zawodów sportowych, podczas których zdobyli wiele laurów.

Poniżej przegląd sukcesów naszych uczniów z ostatnich lat.



2015/2016

SZKOŁA PODSTAWOWA

Karol Kopoczek – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
Krzysztof Wydra – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
Justyna Nowak – Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Cztery Pory Roku”
Marta Korczyk – II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym szkół tischnerowskich w Krakowie
Pola Siwik – II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim
Wiktoria Cembala - I nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym szkół tischnerowskich „Miłość kwitnie wkoło”
Izabela Jarczok - Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Cztery Pory Roku”
Martyna Machalica - Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Zwierzęta wokół nas”
Wiktoria Cembala – Finalistka Olimpiady z języka polskiego
Krzysztof Wydra – Finalista Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „Jonasz”
Tomasz Wydra – Laureat Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „Jonasz”

GIMNAZJUM


Jakub Tyborowski – II etap konkursu przedmiotowego z matematyki
Jakub Tyborowski – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym w LO
Katarzyna Kopeć, Patrycja Średnicka, Monika Fołta – I miejsce w finale powiatowym tenisa stołowego
Kamila Majcherek, Angelika Biernat, Nikola Podsiadło, Karina Kominek, Aleksandra Grzebelec, Marcelina Biernat, Angelika Swakoń – I miejsce w finale powiatowym sztafetowych biegów przełajowych
A. Borawska, M. Gazda – I miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej Euronuty
Chór – II miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej
Jakub Tyborowski – Laureat konkursu przedmiotowego z Chemii
Jakub Tyborowski – I miejsce w Powiatowym Konkursie Fizyczno-Chemicznym organizowanym w LO
Dominik Krywult, Klaudia Ponikwia – II miejsce w powiatowym konkursie gastronomicznym „Stół pięknie nakryty”
Patrycja Średnicka – Wyróżnienie w powiatowym konkursie fryzjerskim „Letnie inspiracje”
Bartosz Zolich - Laureat Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „Jonasz”
Lilianna Karolewska - Laureatka Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego „Jonasz”
2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA


Cembala Wiktoria - I miejsce w gminnym konkursie "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
Dreger Maja - II miejsce w gminnym konkursie "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
Muszek Anna - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "SANTO SUBITO 2014"

GIMNAZJUM

Kozik Piotr - I miejsce w XII zawodach obronno-sportowych "Sprawni jak kadeci"
Orawiec Karol - II miejsce w XII zawodach obronno-sportowych "Sprawni jak kadeci"
Kozik Piotr, Bieńko Sebastian, Orawiec Karol - I miejsce drużynowo w XII zawodach obronno-sportowych "Sprawni jak kadeci"
Mola Patrycja - finalistka powiatowego Konkursu Wiedzy o Edukacji dla Bezpieczeństwa

Chromik Mateusz - laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego w biologii
Chromik Anna - drugi etap olimpiady z języka niemieckiego
chłopcy gimnazjum - grugie miejsce na szczeblu rejonowym w sztafetowych biegach przełajowych
dziewczyny gimnazjum - VII miejsce w finale wojewódzkim w tenisie stołowym
Glos Angelika - Finał Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego w Łodzi
Chromik Anna, Kurcius Patrycja - drugi etap olimpiady z języka polskiego
Kopeć Julita - drugi etap olimpiady z języka polskiego
Pietrzak Aleksandra - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Tischnerowskie Ślady"
P.Chromik, P.Kurcjus, K.Maj, R.Kopeć, A.Budny - I miejsce w gminnych zawodach w udzielaniu pierwszej pomocy

2012/2013

SZKOŁA PODSTAWOWA


Bieńko Bartłomiej - I miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego
Mendrek Alicja - III miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego
Kasznia Karolina - Międzyszkolny Konkurs "Szlakiem Jeżycjady" I miejsce
Babiski Sebastian - Międzyszkolny Konkurs "Szlakiem Jeżycjady" II miejsce
Nowak Patrycja, Grzebelec Aleksandra, Koszarek Klaudia - wyróżnienie - wystawa prac w Gminnym Konkursie Plastycznym "Cztery Pory Roku"
Cypcer Mateusz - wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR
Bieńko Bartłomiej - wyróżnienie w konkursie przyrodniczym ŚWIETLIK
Bieńko Bartłomiej - wyróżnienie w konkursie matematycznym OXFORD
Bieńko Bartłomiej - wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR
dziewczyny - V miejsce Finał Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych SP

GIMNAZJUM

dziewczyny - VI miejsce Finał Wojewódzki Tenis Stołowy
Stryczek Marta - laureatka Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego "Jonasz"
Chór - I miejsce w etapie diecezjalnym Konkursu Pieśni Patriotycznej
Brzóska Magdalena, Soszka Magdalena, Szczypka Kornelia - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Cztery Pory Roku"
Ćwiękała Monika - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II Przyjacielem Dzieci i Młodzieży"
Stryczek Marta - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II Przyjacielem Dzieci i Młodzieży"
Gazda Magdalena, Londzin Dorota - II etap olimpiady z języka polskiego

2011/2012

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kozik Wiktoria - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Cztery Pory Roku"
Urbaniec Zofia, Bieńko Bartłomiej, Niesytko Błażej - Finaliści Ekumenicznego Konkursu Biblijnego "Jonasz"
Bieńko Bartłomiej - III miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym "Mistrz ortografii"
Bieńko Bartłomiej - III miejsce w gminnym konkursie matematycznym "Tęgie głowy"
Bieńko Filip, Bieńko Martyna - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ZSP w Czechowicach - Dziedzicach poezja Jana Brzechwy

GIMNAZJUM


2010/2011

SZKOŁA PODSTAWOWA

Mendrek Aleksandra - Finalistka Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych
Stryczek Marta - Finalistka Międzynarodowego Konkursu Biblijnego "Jonasz"
Niesytko Błażej - Finalista Międzynarodowego Konkursu Biblijnego "Jonasz"
Stryczek Marta, Pietrzak Aleksandra - Nagroda w konkursie plastycznym Szkół Tischnerowskich pt."Tischner wśród górali"
Babicka Natalia, Stryczek Marta, Pietrzak Aleksandra, Mendrek Aleksandra - Wyróżnienie w wykonaniu prac dla hospicjum pt."Słoń mój przyjaciel"

GIMNAZJUM


Derlich Karolina, Sosna Anna, Kopeć Justyna - IV miejsce w finale wojewózkim w tenisie stołowym
Gazda Magdalena - Laureatka Międzynarodowego Konkursu Biblijnego "Jonasz"
Kłaptocz Anna - finalistka konkursu przedmiotowego z geografii
Brańka Gabriela - finalistka konkursu przedmiotowego z biologii. I miejsce w powiatowym konkursie biologicznym organizowanym przez LO Czechowice-Dziedzice
Kocek Krystian, Kozak Maksymylian - III miejsce w powiatowym konkursie "Drogi do Niepodległości"
Dudek Kamil - I miejsce na szczeblu gminy w Ogólnopolskim Konkursie "Młodzież zapobiega pożarom"